תנאי שימוש

אנלימיט (להלן: "האתר") הוא אתר מדיה המציג תכנים של גופים, בעלי זכויות יוצרים, אמנים וגורמים נוספים, לרבות תוכן תמונות, סרטונים קבצי שמע וכד' (להלן: "התוכן").

השימוש באתר בהתאם לתנאי שימוש אלו בלבד, שנועדו להסדיר את היחסים בין המשתמש לבין האתר. המשתמש מצהיר כי קרא, הבין והסכים לתנאים אלו ולא תהיה כל טענה כלפי האתר או מי מטעמו בקשר לאתר ולתוכן. משתמש שאינו מסכים לתנאים אלו – לא רשאי לעשות כל שימוש באתר.

מדיניות זו כתובה בלשון זכר לצורך נוחות, אך היא מכוונת לשתי המינים כאחד. תנאים אלו עשויים להשתנות מעת לעת ולא תהיה כל התראה על כך. האתר אינו מתחייב לשמור על גרסאות של תנאים קודמים ולא חייב ליידע את המשתמש בכך.

ניתן לגשת לעמוד זה לצורך קריאה של התנאים העדכניים ביותר.

התוכן והאתר

האתר מציג את התכנים שבעלי הזכויות מפרסמים באתרים שלהם או באתרי אחסון תוכן או שיתוף תוכן כגון אתרי שיתוף סרטונים (לרבות YouTube) או אתרי שיתוף קבצי קול (לרבות אתרי רדיו או פודקאסטים, שרתי סרטונים וכד').

האתר אינו בעל זכויות יוצרים בתוכן ואינו מציג זאת כך. התוכן מוצג בהתאם בהתאם למדיניות או תנאי שימוש בכפוף למערכת בה אותו תוכן מופץ.

התוכן חופשי לשימוש בהתאם למדיניות ותנאים של בעלי זכויות היוצרים או מערכות ואתרי שיתוף התכנים והשימוש נעשה בהתאם לאותם כללים.

כאמור, התכנים באתר אינם של האתר או מי מטעמה, ולפיכך האתר לא אחראי לתוכן זה, לזמינות התוכן, לאתר בו התוכן מוצג, או לכל מידע אחר, משום שאיננו יכולים להיות גם אחראים לכך.

כדי להגן על זכויות היוצרים של בעלי הזכויות, האתר משתמש רק בצורה של הטמעת התוכן "Embed" או בצורה של Iframe ככל שניתן. האתר לעולם לא יעשה שימוש בתוכן של בעלי הזכויות בניגוד לתנאים או מדינויות השימוש בהם. האתר לעולם לא יעשה שימוש באפשרות של הורדה "Download" של התוכן, בכל צורה – גם אם היא חוקית לחלוטין (אלא לשם הצגתו באתר ומניעת פגיעה במידת האפשר).

יש לציין כי האתר עושה שימוש בכלים חיצוניים שונים, כמו למשל לצורך הצגת התוכן באתר כמו על ידי נגן וידאו או אודיו. מובהר בזאת כי האתר לא מוריד את התוכן ובכלל זה תמונות, קבצי אודיו, קבצי וידאו או כל קובץ אחר המוצג או המושמע.

ככל שנעשה שימוש בתמונות, אף אם אינו מוגן בזכויות, הרי שהדבר נעשה ללא שליטת האתר ואין בכך כדי לפגוע בזכויות היוצר או הקניין הרוחני.

על אף האמור לעיל, האתר עשוי לעשות שימוש בתמונות כאמור, לצורך שיתוף ברשתות חברתיות או בניוזלטר, וזאת, בין היתר, על מנת לגרום למשתמשים להיכנס לעמוד התוכן כדי לצפות בו או להאזין לו. ככל שהדבר ייעשה, האתר או מי מטעמו יעשה שימוש ככל האפשר על מנת למנוע אי הבנה או הטעיה או הפרה בוטה של זכויות היוצר.

ככל שהינכם לא מעוניינים שנעשה שימוש כזה, יש לפנות אלינו.

השימוש באתר

השימוש באתר הוא AS-IS ולא תהיה כל טענה כלפי האתר או מי מטעמו בקשר לכך ולרבות בעניין תקינות, נכונות, שלמות או בטיחות התוכן. דבר זה עשוי להשתנות מעת לעת.

השימוש נועד למטרות ולצרכים פרטיים ואישיים בלבד. חל איסור מוחלט לעשות שימוש לצרכים שאינם כתובים כאן, ובמיוחד אסור להשתמש לצרכים עסקיים, מסחריים, או אחרים.

חל איסור מוחלט על העתקה של תוכן או חלק ממנו, הצגה של תוכן בצורה כזו או אחר, שידורו, הקלטתו, הצגתו, תרגומו ו/או כל פגיעה אחרת בזכויות היוצרים של בעל התוכן.

המשתמש מסכים כי לא יעשה כל שימוש או פגיעה שאינה חוקית או שאינה אתית. המשתמש מצהיר כי לא יתקין תוכנות, וירוסים, רובוטים, או כל תהליך חומרה או תוכנה שעשוי לפגוע באתר או במשתמשים.

הגבלת אחריות

המידע באתר אינו מהווה משום המלצה או דעה כזו או אחרת. כאמור, מידע זה כללי ואינו מחייב, ואף אינו מהווה תחליף לכל ייעוץ כזה או אחר.

האתר או מי מטעמו לא יהיה אחראי לשום נזק, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהשימוש באתר, לרבות אי שימוש, הגבלת גישה, הפסקת פעילות האתר, או אי שימוש באתר.

האתר או מי מטעמו אינו אחראי לשום נזק בדבר שימוש בתכני האתר, או הסתמכות עליהם, או אי הסתמכות עליהם – המשתמש עושה הכל על דעת עצמו ועל החלטתו.

סמכויות שיפוט

תנאי שימוש אלו כפופים להוראות ודיני החוק בישראל בלבד.

קידום אתרים