אודות – מי אנחנו?

אנלימיט (Unlimit) הוא אתר מדיה ישראלי המאפשר לכל אחד מאיתנו לצפות בתכנים לצפייה ישירה אונליין באינטרנט גם ולהאזין לתכנים באופן דיגיטלי. האתר מציג תוכניות, סדרות, סרטים, ערוצים ישירים, סרטונים, רדיו, פודקאסטים ותכנים נוספים ישירות מתוך האתר, ללא הורדה ישירה.

התכנים שמופיעים או שעשויים להופיע אצלנו הם רק תכנים שפורסמו על ידי בעל הזכויות באתר האינטרנט הרשמי שלו או דרך הערוצים הרשמיים שלו ברשתות חברתיות או בפלטפורמה אחרת לאחסון קבצים.

אנחנו נגד צפייה או השמעה פיראטית או כזו שמפרה את זכויות היוצרים או הקניין של בעלי הזכויות בהם. אנחנו רק מציגים את המידע שמותר להציג אותו, כך שבעל הזכויות הסכים להציג אותם או לאפשר להציג אותם.

אנחנו משתמשים רק באפשרות של הטמעה (Embed) של התוכן באתר או הצגה באמצעות RSS FEED או IFRAME רשמי. אם לא ניתן להטמיע את הסרטון בצורה כזו או אחרת, אז אנחנו נוסיף קישור לאתר היוצר המאפשר צפייה ישירה או השמעה ישירה.

חשוב לציין כי אנחנו לא מנהלים את התוכן, אנחנו לא מורידים ולא מעלים אותם. משתמשים רק בתוכן שהועלה על ידי בעל הזכויות או מי מטעמו בלבד.

הערה: האתר הוקם בתחילת השנה הקלנדרית 2020. כל תוכן אחר שהיה בעבר תחת שם המתחם (דומיין) שלנו ("unlimit.co.il") ולרבות דומיין מרמה שניה (סאב דומיין) וכך הלאה, אינו שייך אלינו כלל.

ככל שאנחנו נתבקש להסיר את התכנים, הם יוסרו תוך 24-72 שעות בימי עסקים בלבד (למעט שישי, שבת, חגים או מועדי ישראל).

ניתן לפנות אלינו בעמוד יצירת הקשר.

קידום אתרים